Mobil Oto Servisi

Mobil Oto Servisi

Servis randevuları, sıra bekleme, bakım ve onarım işlemleri için serviste bekleme gibi unsurlar; hizmet alıcılarının vakit kaybetmesine ve yorulmasına yol açıyor.

Ümraniye mobil araç servisi sayesinde artık oto bakım ve onarım hizmetleri için tüm gün servislerde vakit kaybı yaşama sorunları son buldu. Araç sahipleri için büyük bir vakit ve emek çilesine dönüşen araç bakım süreçleri, araçların özellikle döngüsel bakım zamanları geldiğinde yoğunluk sebebiyle oldukça zorlayıcı olmaktadır. Ümraniye mobil araç servisi ile aracınızın bulunduğu yerde kontrollerinin yapılması ve hafif-orta ölçekli bakımlarının gerçekleştirilmesi oldukça avantajlı bir hizmettir.

Oto Bakım İşlemleri

Mobil bakım hizmetleri, araçların hizmet alıcıları tarafından belirlenen lokasyonlarda bakıma alınmasını planlayan hizmet kategorisidir. Aracın servise getirilmesine gerek kalmadan, bulundukları yerde kontrol edilir. Böylece araç sahipleri için araçların servise götürülmesi, sıra bekleme ve benzeri mağduriyetler ortadan kalkar. Vakit yönetimi ve uygun fiyat avantajıyla geleneksel bakım uygulamalarının yerini alan mobil bakım işlemlerinde sağlanan katkılar şu şekilde sıralanabilir:

  • Yerinde hızlı servis ile nitelikli kontrol bakım uygulamaları yapılması
  • Araçların bulunduğu lokasyonda kontrol ve bakıma alınması
  • Araç sahiplerinin servis bakım süreçleri için vakit kaybı yaşamaması
  • Yerinde bakım ve kontrol işlemlerinin uygun fiyat politikalarıyla bütçeye katkı sağlaması
Mobil bakım hizmetlerinin araç sahipleri için vakit yönetimi dışında sağladığı avantajlar da bulunur. Nitelikli bakım hizmetlerinin tüm modellerinde olduğu gibi mobil hizmetlerde de uygun fiyat politikası uygulanır. Bu durumda araç sahipleri için mali tasarruf imkanı sağlanır. Mobil oto servisi aracılığıyla makul fiyatlandırma ölçekli nitelikli hizmetlere, yerinde araç bakımı kapsamında ulaşabilir, profesyonel araç bakım işlemleri için vakti ve nakdi tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yerinde Bakım Modeli

Yerinde araç bakım modelleri, profesyonel bakım ve onarım hizmet sağlayıcılarının sunduğu nitelikli bir modellemedir. Bu model kapsamında araçların yerinde onarım ve bakımı planlanarak gerçekleştirilir. Alan uzmanlarından oluşan ekipler, gerekli ekipman desteğiyle yerinde bakım hizmetlerini hızlı ve güvenilir biçimde gerçekleştirirler. Bu sayede araç sahiplerinin ve araçların servis sağlayıcı alanına gelmesine gerek kalmadan, mobil kapsamda bakım onarım hizmeti sunulur.

İlgili Konular

ABS/ASR Ve ESP Arıza Teşhisi

ABS/ASR Ve ESP Arıza Teşhisi

ABS/ASR ve ESP Arıza Teşhisi; Günümüzün en çok tercih edilen araç güvenlik sistemlerinden olan ABS, ASR ve ESP fren sistemlerinin verimli çalışması için profesyonel oto servislerinde periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Güvenliğinizi oto servisimizdeki deneyimli servis personellerimize ve teknolojik test cihazlarına emanet.

Rehbere git

Start Stop Servisi

Start stop servisi. Start Stop sisteminde bir arıza olması durumunda aracın tüm sistemleri duraklayabilir, bu durumda uzman servis personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Rehbere git
Start Stop Servisi
Otomobilden Gelen Sesler Ne Anlama Gelir?

Otomobilden Gelen Sesler Ne Anlama Gelir?

Aracınızda bulunan bütün mekanik akşamların aşınma, sürtünme ve eskime riski vardır. Bazen de yağsız kalma gibi sorunlar ortaya çıkar.

Rehbere git

Manuel Şanzıman Tamiri

Manuel şanzıman tamiri; Manuel şanzımanlar, arabalarının performansını kontrol etmeyi seven kişiler tarafından tercih edilir, ancak şanzımanın bileşenleri aşınmaya başladığında, tüm performans avantajlarını kaybedersiniz ve ilerleyen hasar, kısa süre içinde arabanızı kullanılamaz hale getirecektir.

Rehbere git
Manuel Şanzıman Tamiri