Ümraniye Ford Servisi

Ümraniye Ford Servisi

Ford araca sahip olan tüm müşterilerimizin model ayırt etmeksizin tüm hasarlarını onarmakta ve sizlere daha güzel çalışır araçlar teslim etmekteyiz. Motor tamiri, araba bakımı, şanzıman arızası, parça değişimi ve diğer aklınıza gelebilecek tüm hasarları itina ile onarmaktayız. Deneyimli ve alanında el becerisine sahip ustalarımız sayesinde Ford araca sahip olan müşterilerimizin birçok hasar ve sorununa birlikte göğüs germekteyiz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan servis ekibimiz, müşterilerimizin araçtan beklentisini ve isteğini önemsemekte ve bu istekler doğrultusunda ilerlemekteyiz. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve bu yol doğrultusunda ilerleyen Ford servis ekibi arayışında iseniz iletişim adresimizden ekibimize ulaşabilirsiniz. 

Ümraniye Ford Servisi

Ümraniye Ford Servisi ile Kaliteli Boya Cila İşlemi

Ümraniye Ford Servisi ile Kaliteli Boya Cila İşlemi

Ford Servisitam donanımlı ekibimiz sayesinde Ford markası altında yer alan tüm model araçların boya cila işlemi tarafımızca büyük ustalıkla gerçekleşmektedir. Boya cila işlemi ustalık ve el işçiliği gerektiren bir işlemdir. Bu sebeple bu alanda işin uzmanı olan Ford servisi ekibimizi tercih edebilir ve ekibimize bu alanda güvenebilirsiniz. Şimdi sizlere kısa bir şekilde boya cila işleminin nasıl gerçekleştiğine dair maddeler halinde bilgiler vereceğiz.

  • Aracın boyanacak parçasını düzelttikten sonra polyester macunu çekilip zımpara işlemi yapılır.
  • Boya işlemi öncesi alt yapısının sert ve dayanıklı olması amacıyla astar atılır.
  • Astarın kuruması için 24 saat beklenir ve astara son zımpara yapıldıktan sonra boya işlemi gerçekleşerek araç kullanıma hazır bir hale getirilir.

Ümraniye Ford Servisi ile Kaliteli Boya Cila İşlemi

Araç Klima Bakımı ve Onarımı

Araç Klima Bakımı ve Onarımı

Ümraniye Ford servisi uzman ekibimiz tarafından tüm Ford araçlarınızın araç klima bakımı ve onarım işlemleri büyük bir özenle uygulanmaktadır. Alanında oldukça deneyimli ustalarımız klima bakımının ve onarımı işleminin hem sağlık hem de maddi anlamda aksatılmaması gerektiğini dile getirmektedir. Bu sebeple Ford servisi ekibimiz bu alanda titiz ve detaycı yaklaşımla bakım işlemini gerçekleştirmektedir. Aracınızın klimasında oluşan ya da oluşabilecek sorun ve arıza işlemlerinde alanında uzman ve deneyimli ustalarımız tarafından onarım işlemi uygulamaktadır. Sizler de bu kaliteli ve titiz hizmetten uygun fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız Ümraniye Ford servisi ekibimizi tercih edebilirsiniz.  

Araç Klima Bakımı ve Onarımı