Ümraniye Renault Servisi

Ümraniye Renault Servisi

. Son teknolojik aletlerle tamir ve onarım işlemi gerçekleştiren servis ekibimiz bu alanda hızlı ve oldukça kusursuz işlemler yapabilmek adına bu makineleri kullanabilmek için eğitimler almaktadır. Müşterilerimize özel hizmet sunan ve bu hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyeti sağlayan servis ekibimiz, sizlere yararlı olabilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir. Araçlarınızın sorunsuz ve kaliteli bir şekilde çalışmasını istiyor ve arzu ediyorsanız alanında uzman kişilere emanet etmeniz gerekmektedir. Bu anlamda güvenli ellere sahip olan servis ekibi ustalarımız, sizlerin araç konusundaki sorun ve sıkıntılarına çözümler üretmek için her daim hazır bir şekilde beklemektedir. 

Ümraniye Renault Servisi

Ümraniye Renault Servisi Bahar Bakımında Neler Yapılır?

Ümraniye Renault Servisi Bahar Bakımında Neler Yapılır?

Ümraniye Renault servisi uzman ekibi olarak tüm Renault araçlarınızın bahar ve kışlık bakımlarını itina ile gerçekleştirmektedir. Araçlarınızın bahar bakımlarında ne gibi işlemler yaptığımıza dair bilgilerin maddeler halinde derlenmiş hali ise aşağıda verildiği gibidir.

  • Yaza hazırlık olarak aracın klima kompresörlerinin çalışıp çalışmadığına bakılır.
  • Klimaların polen filtreleri değişir.
  • Klima gazı aracın kompresörünün gaz değerine göre gaz basılır.
  • Klimalardaki filtrelerin temizliği sağlanır.
  • Aracınızın yaza hazırlıklı olması için yaz lastiği takılır.
  • Eğer aracınızda yazlık ve kışlık termostat var ise yazlık termostat takılır.
  • Araçta kışlık fan müşürü varsa yerine yazlık fan müşürü takılır.

Ümraniye Renault Servisi Bahar Bakımında Neler Yapılır?

Bilgisayarlı Arıza Tespiti İşlemi Nasıl Yapılır?

Bilgisayarlı Arıza Tespiti İşlemi Nasıl Yapılır?

Ümraniye Renault servisi profesyonel ekibi olarak araçlarınızın tüm arıza tespiti işlemlerini son teknolojik ve dijital göstergeli cihazlarla, tarafımızca gerçekleştirilir. Aracınızın ekranda vermiş olduğu arıza ikaz lambasının yanması sebebiyle hemen bizlere ulaşarak arıza tespiti işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aracınızın beynine takılan bu cihaz sayesinde araçtaki sorun ve sıkıntıları göstererek tamir işleminde nasıl bir yol izleyeceğimizi göstermektedir. Servis ekibimize büyük kolaylık sağlayan bu cihaz sayesinde kusursuz işlemler ortaya çıkarmaktayız. Hem müşterimiz hem de servis ekibimiz tarafından çok fazla avantaja yol açan arıza tespit cihazı tarafımızca profesyonel bir şekilde kullanılmaktadır. Kıymetli müşterilerimiz arıza tespit işlemi gerçekleştiren servis ekibi arayışında ise Ümraniye Renault servisi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayarlı Arıza Tespiti İşlemi Nasıl Yapılır?